Asortyment bezpieczeństwa ruchu drogowego

Nasza firma jest kontynuatorem firmy TECHLAND Kufel Zbigniew, która nieprzerwanie od 1994 roku zaopatruje krajowy rynek w produkty asortymentu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wszystkie nasze produkty mają wymagane badania BASt i są używane na drogach zachodniej Europy, amerykańskich i japońskich. Wieloletnie doświadczenie na tych jakże wymagających rynkach powoduje, że oferowany towar jest najwyższej jakości. Dzięki temu możemy się poszczycić tym, że w ciągu 20 lat zaopatrywania rynku nie mieliśmy żadnych zwrotów gwarancyjnych na nasze produkty. Daje nam to podstawy do tego, że możemy Państwu zagwarantować towar, który spełni Wasze oczekiwania i zagwarantuje terminowe realizacje prac.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. :

pasyPasy drogowe

Folia żółta samoprzylepna stosowana jest w inżynierii ruchu drogowego, a przeznaczona do czasowej reorganizacji ruchu kołowego. Taśmy są pokryte farbą odblaskową i środkiem antypoślizgowym. Mają tą przewagę nad farbami, że usunięcie z jezdni oznaczeń zajmuje chwilę nie pozostawiając śladów, co ma duży wpływ na bezpieczeństwo ruchu. Nasze pasy produkowane są w USA przez firmę Flex-o-Lite i spełniają wymogi, oraz posiadają atesty UE. Znajdują zastosowanie na terenach Europy i Japonii co dodatkowo potwierdza fakt doskonałej jakości na wymagających rynkach. Można je stosować do oznaczeń informacyjnych w czasie wizyt VIP-ów.

Pasy są produkowane na dwóch rodzajach podłoża :

  • A CATA-TAPE : wykonane na podłożu plastikowym posiadająca dodatkową siatkę nylonową wzmacniającą, stosowana obecnie najczęściej na terenie Europy
  • B CATA-TAPE : wykonana na podłożu folii aluminiowej, której dużą zaletą jest cena. Najczęściej stosowana w Polsce.

Wszystkie nasze taśmy są samoprzylepne. Jednak w przypadku, gdy taśma ma na dłużej być położona, bądź przewidujemy duży ruch na drodze zalecamy stosować dodatkowo kleje, które również posiadamy w swojej ofercie.

pdf2Pobierz dokumentację

 

klej7kgKleje dwu-składnikowe do pasów drogowych

Nasze kleje produkowane są na bazie kauczuku aktywnego.
Jedna beczka zawiera 35kg kleju co pozwala na podklejenie 700mb taśmy.
W sprzedaży od roku 2004 posiadamy w sprzedaży klej w opakowaniach 7kg, co pozwala na podklejenie ca 140m.

Używać należy kiedy przewidywany czas leżenia pasów przekracza kilka dni.

pdf2Pobierz instrukcję

pdf2Pobierz charakterystykę

 

Pozostały asortyment

Oprócz powyższych, w naszej ofercie znajdują się też :

  • Kocie oczka
  • Bariery rozdzielające
  • Powermoon
  • inne…

Nasza aktualna oferta wraz z cenami do pobrania poniżej.

pdf2Pobierz pełną ofertę
na rok 2016

Comments are closed