Systemy alarmowe i CCTV

Systemy alarmowe i monitoring CCTV stanowią obecnie nieodłączny element zarówno wielu firm jak i domów prywatnych. Wychodząc na przeciw temu zapotrzebowaniu nasza firma oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania zarówno do ochrony firmy, jak i domów.

W celu zapewnienia najwyższych standardów i maksymalnego zabezpieczenia Państwa, nasza firma proponuje następujące postępowanie :

 1. Spotkanie na obiekcie na którym ma być montowany system alarmowy i/lub CCTV.
  W trakcie obchodu obiektu następuje analiza możliwych naruszeń i dokonujemy wstępnego rozmieszczenia urządzeń. Konfrontujemy też oczekiwania i potrzeby Klienta, oraz doradzamy rozwiązania optymalne.
 2. Projekt i wycena systemu alarmowego i/lub CCTV
  Po spotkaniu wykonujemy projekt systemu, z rozmieszczeniem poszczególnych elementów w pomieszczeniach, z zaznaczeniem chronionych stref i możliwych naruszeń. Dokonujemy pełnej analizy zabezpieczenia oraz wysyłamy całościową ofertę wraz z wyceną do Klienta.
 3. Montaż i testy systemu
  Po zatwierdzeniu oferty przez Klienta umawiamy się na termin montażu i instalujemy system u Klienta. Staramy się przy tym, żeby instalacja była jak najmniej inwazyjna, a jednocześnie gwarantowała maksymalne zabezpieczenie obiektu. Po zakończeniu instalacji szkolimy z obsługi systemu, programujemy kody użytkowników, oraz przeprowadzamy testy działania systemu. Jeżeli system jest podłączany do systemu monitoringu Agencji Ochrony Osób i Mienia, to sprawdzamy także komunikację ze stacją monitoringu.
 4. Protokół przekazania
  Po wykonaniu prac i zaakceptowaniu przez Klienta, wykonany zostaje protokół przekazania, w którym załączamy wszelkie informacje na temat systemu.

Współpracujemy także z jedną z największych Agencji Ochrony Osób i Mienia w Poznaniu i okolicach. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani ofertą na ochronę fizyczną, monitorowanie systemu alarmowego bądź CCTV to prosimy o informację. Przygotujemy stosowną ofertę.

Montowane przez nas systemy alarmowe i CCTV są od wielu lat na rynku Polskim i zostały gruntownie sprawdzone na wielu obiektach. Posiadają wszelkie niezbędne homologacje i pozwolenia.
W swojej ofercie mamy systemy firm takich jak :

 • Satel
 • DSC
 • Jablotron
 • Optiva
 • VEKO
 • i inne…

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia spotkania.

Comments are closed